DLA PANI

 • Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 Następna »
 • Długopis koń – Firmy Carmani OH-74

  DLA PANI

  Długopis koń – Firmy Carmani
  Australijskiej Firmy Carmani - długopis okuwany cyną z motywem- głowa konia . Wyrób o wysokiej jakości , wykonany z największą starannością. Firma Carmani słynie z wyrobów o niepowtarzalnej formie i wysokiej jakości dla wymagających .Wyroby te polecamy na prezent dla osób ceniących kunszt i jakość.
  Import Australia
  Cena:87.00
 • Długopis na łańcuszku z motywem kotka – Firmy Carmani OH-86

  DLA PANI

  Długopis na łańcuszku z motywem kotka – Firmy Carmani
  Australijskiej Firmy Carmani –długopis na łańcuszku do powieszenia na szyi z dekoracją kotka wysadzanego kamieniami Sworowskiego . Luksusowe kryształki- niezrównany blask i perfekcyjny szlif w nowej oprawie. Wszystkie kryształki cięte techniką SWOROWSKI CRYSTALS. Element dekoracyjny mocowany na magnes , umożliwiający szybkie odłączenie długopisu od łańcuszka bez potrzeby zdejmowania z szyi . Wyrób o wysokiej jakości , wykonany z największą starannością. Firma Carmani słynie z wyrobów o niepowtarzalnej formie i wysokiej jakości dla wymagających .Wyroby te polecamy na prezent dla osób ceniących kunszt i jakość.
  Import Australia
  Cena:108.00
 • Długopis z motywem smoka – Firmy Carmani SH-96

  DLA PANI

  Długopis z motywem smoka – Firmy Carmani
  Długopis Australijskiej Firmy Carmani - długopis okuwany cyną z motywem- smoka . Wyrób o wysokiej jakości , wykonany z największą starannością. Firma Carmani słynie z wyrobów o niepowtarzalnej formie i wysokiej jakości dla wymagających .Wyroby te polecamy na prezent dla osób ceniących kunszt i jakość.
  Zapakowany w efektowne etui
  Długość 14 cm
  Import Australia
  Cena:121.00
 • MZ-28

  DLA PANI

  Brelok z zawieszką serce
  Brelok z zawieszką serce wysadzane kryształkami górskimi
  Cena:79.00
 • Nóż do listów i lupa lektorska z motywem róży – Firmy Carmani SH-106

  DLA PANI

  Nóż do listów i lupa lektorska z motywem róży – Firmy Carmani
  Nóż i lupa lektorska w komplecie Australijskiej Firmy Carmani - całość okuwana cyną z motywem- róży . Wyrób o wysokiej jakości , wykonany z największą starannością. Firma Carmani słynie z wyrobów o niepowtarzalnej formie i wysokiej jakości dla wymagających .Wyroby te polecamy na prezent dla osób ceniących kunszt i jakość.
  Zapakowany w efektowne etui
  Nóż do listów 16,3 cm
  Lupa długość 12 cm / średnica lupy -5 cm
  Import Australia
  Cena:215.00
 • Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 Następna »