o firmie

Nasza Firma powstała w końcu lat 80. W naszych Sklepach na terenie Poznania możecie Państwo znaleźć przedmioty których szukacie na prezent dla siebie lub znajomych w naszej ofercie handlowej można nabyć wyroby z porcelany Japońskiej, Chińskie, Angielskiej itp. polecamy także bardzo duży asortyment wyrobów użytkowych z platerów renomowanych firm, kryształ firmy Waltehter-Glas, zegarów ściennych i stojących, naręcznych firm Szwajcarskich i Japońskich (nakręcanych lub elektronicznych), duży wybór barometrów i replik broni białej i palnej z dalekiego wschodu.


W związku z cały czas rosnącą oferta naszego sklepu postanowiliśmy poszerzyć rynek naszego sklepu na całą Polskę, za pomocą tego sklepu internetowego. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo prezenty zarówno dla Pani jak i zarówno dla Pana, co nie oznacza że nasze produkty są wyłącznie na prezent. Za pomocą oferowanych przez nas wyrobów wyposażycie Państwo swoje mieszkanie w pięknym i stylowym tonie lub po prostu poprawicie sobie humor kupując piękny, oryginalny i ręcznie malowany serwis chiński lub japoński.


Na koniec pragniemy zaznaczyć iż nasz sklep charakteryzuje się wysoka kultura obsługi i szybka dostawą do Państwa domu, a nasze produkty są wykonywane z wielką dokładnością, oraz z materiałów najwyższej klasy a mimo tego są w niezwykle atrakcyjnych i nie wygórowanych cenach.


Naszą dewizą jest to, aby klient w naszych sklepach znalazł zawsze to czego szuka. Jeśli chcesz znaleźć więcej zapraszamy do naszego sklepu firmowego