DLA PANA

 • Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9
 • Złota zakładka do książki – z krzyżykiem Firmy SWAROVSKI TH-86

  DLA PANA

  Złota zakładka do książki – z krzyżykiem Firmy SWAROVSKI
  Zakładka wykonana jest z metalu złoconego 24 karatowym złotem , wysadzana oryginalnymi kryształami Swarovskiego w kolorze rubinowym.
  Luksusowe kryształki- niezrównany blask i perfekcyjny szlif w nowej oprawie. Wszystkie kryształki cięte techniką SWAROVSKI CRYSTALS.
  Do wyrobu dołączony jest certyfikat autentyczności .
  Idealny prezent dla każdej osoby lubiącej czytać książki.
  Długość - 14 cm
  Cena:52.00
 • Złoty motocykl z kryształami - Firmy SWOROVSKI SH-39

  DLA PANA

  Złoty motocykl z kryształami - Firmy SWOROVSKI
  Motocykl z ruchomymi elementami- koła kierownica , wykonany z metalu złoconego 24 karatowym złotem , wysadzany oryginalnymi kryształami Sworowskiego w kolorze białym.
  Luksusowe kryształki- niezrównany blask i perfekcyjny szlif w nowej oprawie. Wszystkie kryształki cięte techniką SWAROVSKI CRYSTALS.
  Do wyrobu dołączony jest certyfikat autentyczności .
  Długość - 9,5 cm
  Wysokość 5,5 cm
  Motocykle!!!!
  Zapach paliwa i wizja wędrówki bez wątpienia pobudzi wyobraźnię i przeniesie na bezkresne drogi i otwarte przestrzenie. Motocykle od zawsze były wielką miłością i należały do męskich przyjemności. Wciąż podbijają serca klientów, a kolekcja stalowych motocykli jest doskonałą propozycją na świetny prezent dla niejednego "faceta".
  Motocykle - jak się to zaczęło!
  Historia motocykla zaczyna się w 50 lat od stworzenia pierwszego pojazdu jednośladowego - roweru, gdy Francuz Perreau zastosował do jego napędu tłokowy silnik parowy (1868 rok). W rok później podobny pojazd skonstruował Amerykanin Roper, a inny Amerykanin Copeland produkował dwukołowe welocypedy napędzane silnikiem parowym w latach 1884-1888. Nazwa "motocykl" jako określenie środka lokomocyjnego wprowadzona została dopiero w 1894 roku przez dwóch monachijczyków, otrzymali ochronę patentową na nazwę tego pojazdu - Motorrad - "koło motorowe", przetłumaczoną na język angielski dosłownie jako motocycle. Pierwszy polski motocykl został skonstruowany w 1932 roku przez inż. T. Rudawskiego, a jego produkcję podjęły w tym samym roku Centralne Warsztaty Samochodowe (CWS) w Warszawie. Był to motocykl "Sokół", wyposażony w silnik czterosuwowy, dwucylindrowy 995 cm sześciennych, o mocy 21 KM i prędkości jazdy 105 km/h.
  Cena:74.00
 • Złoty worek golfowy - Firmy SWAROWSKI NH-202

  DLA PANA

  Złoty worek golfowy - Firmy SWAROWSKI
  Worek golfowy na ruchomych kółkach wykonany jest z metalu pozłacanego 24 karatowym złotem , wysadzany oryginalnymi kryształami Swarowskiego w kolorze białym .
  Luksusowe kryształki- niezrównany blask i perfekcyjny szlif w nowej oprawie. Wszystkie kryształki cięte techniką SWAROVSKI CRYSTALS.
  Do wyrobu dołączony jest certyfikat autentyczności .
  Wysokość - 10,5 cm
  Cena:95.00
 • Żółw z głową smoka SH-56

  DLA PANA

  Żółw z głową smoka
  Często zwany smokożółwiem łączy w sobie atrybuty obydwu tych zwierząt, dwóch z czterech zwierząt niebieskich w chińskiej mitologii. Niemal zawsze przedstawiany jest na stercie złotych monet lub stercie małych. chińskich sztabek złota. Żółw z głową smoka jako żółw symbolizuje długowieczność, gdyż uważa się, że może przeżyć nawet 3000 lat. Jako smok zaś symbolizuje sukces, odwagę i determinację w działaniu. Sterta monet lub sztabek złota, na której spoczywa, a także moneta lub czerwona wstążka jaką trzyma w pysku symbolizują niezwykły dostatek i powodzenie, które winny stać się udziałem posiadacza tego remedium. Umieszczone na jego plecach dziecko oznacza liczne potomstwo płci męskiej, co zawsze było dużą wartością w Chinach.
  ZASTOSOWANIE
  Ponieważ żółw ten opiekuje się tyłem domu jego figurkę najlepiej jest umieścić w tylnej części domu na ławie lub niezbyt wysokim stoliku. Z kolei z powodu tego, że daje domowi l człowiekowi wsparcie można go umieszczać wszędzie za plecami człowieka np. gdy siedzi za biurkiem. Statuetkę żółwia z głową smoka, jako ciężki przedmiot można używać do przytrzymywania papierów na biurku. Wówczas należy pamiętać, by zwierzę to nie było bezpośrednio skierowane w naszym kierunku. Do poprawy ogólnego szczęścia, umieszcza się czerwoną wstążkę w ustach smokożółwia. Aby zwiększyć bogactwo, umieszcza się monetę ustach smokożółwia, , lecz gdy ma umieszczony pieniążek w pysku by za dnia nie patrzyło w stronę okna. Jeśli masz problemy zdrowotne, umieszcza się niebieską wstążkę w ustach smokożółwia. Smokożółw jest wspaniały prezent dla kogoś, kto jest rozpoczyna nowej działalność gospodarczą lub karierę zawodową.
  Wymiary 6 / 8 cm
  wysokość - 6,5 cm
  Cena:9.00
 • Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9